Тимчук Михайло Вікторович народився 17.04.1987 у с. Вітковичі Березнівського району Рівненської обл. У вересні 1993 року  пішов до 1-го класу Клеванської ЗОШ №2, яку закінчив 2004 року.
2004 року вступив на перший курс факультету математики та інформатики Рівненського державного гуманітарного університету. Закінчив навчання 2009 року, отримавши диплом магістра з відзнакою.
    З вересня 2009 року по вересень 2010 працював у комунальному закладі «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І-ІІІ ступенів» на посадах вчителя математики та заступника директора з адміністративно-господарської роботи.
    З вересня 2010 року працює на посаді викладача, старшого викладача кафедри вищої математики РДГУ. Викладає дисципліни «Вища математика», «Математичний аналіз», «Диференціальні та інтегральні рівняння», «Математичне моделювання» на факультетах математики та інформатики і на фізико-технологічнологічному.
    Є співавтором двох патентів на корисну модель та патенту на винахід; опублікував 5 статей у наукових журналах. Основний науковий інтерес становлять закономірності геомеханічного формування області ослаблених зв’язків при створення протифільтраційних екранів.
     Михайло Вікторович, разом із науковим керівником – доктором технічних наук, професором Петрівським Ярославом Борисовичем, запропонували оригінальний спосіб влаштування протифільтраційного колекторного екрану та пристрій циліндричної форми для спрямованого руйнування гірського масиву, якому не притаманні недоліки відомих способів: неможливість улаштування гідроізоляції без доступу до сховища промислових відходів; виконання робіт у безпосередній близькості із площадкою промислових відходів; неможливість створення захисного бар’єру на випадок твердих порід, підстилаючих забруднену територію та ін. У даний час ведеться робота над математичним обґрунтуванням параметрів цього інструменту та розробкою рекомендацій для інженерно-технічних працівників із його практичного застосування.
    Наукові праці:
Петрівський Я.Б., Тимчук М.В., Петрівський В.Я. Патент України  на винахід №101055, МПК Е21С 25/00 «Спосіб та пристрій для спрямованого руйнування визначеної особливостями ведення гірничих робіт ділянки гірського масиву» - №а201103593; опубл. 25.02.2013, бюл. № 4/2013.

Контактна інформація

33028, м. Рівне, вул. Пластова, 31,

кафедра вищої математики, каб. 310, 

kvm@rshu.edu.ua

кафедра математики з методикою

викладання математики каб. 311,

kmmv@rshu.edu.ua 

На правах реклами

Search